Everester Emmanuel Herrerias

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Ursynow)
Faktura VAT

O mnie

Witam serdecznie,

Jestem francuskim native speakerem mieszkającym w Polsce. Udzielam korepetycji z języka francuskiego od 2015 roku i wykonuję tłumaczenia od 2003.

Wychowywałem się we Francji (Saint-Etienne / 42) i francuski był moim pierwszym językiem, hiszpański drugim językiem .

Od ponad 18 lat mieszkam w Polsce, udzielam korepetycji i konwersacji z języka francuskiego od A1 do C2 (indywidualny, dla firm ORANGE…, Skype w Polsce i poza granica AUSTRIA, BELGIA, CHILE…) również języka specjalistycznego ( motoryzacja-OPONEO, ekonomia, zakupy AUCHAN, moda KIABI, i inne…).

Tłumaczę dokumenty z języka polskiego, angielskiego, hiszpańskiego na język francuski.

https://www.e-tlumacze.net/emmanuel

Mój priorytet : JAKOŚĆ.

PROSZĘ o kontakt !

Pozdrawiam serdecznie.

Emmanuel Herrerias Oliva.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
03.2009
DPAFP-FLE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Z Panem Emmanuelem pracuję regularnie od marca 2019 r. i jestem bardzo zadowolona ze sposóbu, w jaki zorganizowany jest kurs.
Języka francuskiego uczyłam się już w przeszłości, ale dopiero Pan Emmanuel odpowiednio określił mój poziom, opracował plan nauki i zidentyfikował obszary wymagające poprawy czy wsparcia, które sprawiały, że nie mogłam dokonać postępu.
Lekcje z Panem Emmanuelem są przygotowane kompleksowo, odpowiednio zbilansowane pomiędzy gramatyką, mówieniem czy ćwiczeniami. W czasie lekcji nic nie dzieje się przypadkowo!
Pan Emmanuel jest profesjonalistą w każdym aspekcie i bardzo doceniam zaangażowanie, które wkłada w przygotowanie każdej lekcji.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Emmanuelem.
Zajęcia prowadzone są w sposób doskonale pod względem merytorycznym. Zawiłe zagadnienia gramatyczne wyjaśnione w prosty sposób :)
Pan Emanuel jest bardzo kulturalny I sympatyczny. Zajęci z nim to przyjemność, a nie obowiązek :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Bardzo gorąco polecam zajęcia z Panem Emmanuelem.
Poszukiwałam osoby, która zajmie się odświeżeniem zaniedbanych podstaw języka oraz udoskonaleniem aspektu używanego na co dzień – biznesowego. Pan Emmanuel dopasował się w 100% do moich oczekiwań. Wszystkie zadania, które robimy są dostosowane do poziomu i kładą nacisk na szlifowanie rzeczy problematycznych.
Pomimo całodziennego zmęczenia, wspólne spotkania to zawsze jakaś kolejna ciekawostka :) Pan Emmanuel nie tylko jest bardzo dobrym nauczycielem, ale także ma szeroką wiedzę ogólną, która nie raz jest wyjaśnieniem pewnych zjawisk lub też zwyczajnie sympatycznym przerywnikiem.
Mimo pierwotnych założeń czysto użytkowych języka, z każdymi kolejnymi zajęciami, zaczęłam też bardziej realnie myśleć o podejściu do certyfikatu z języka francuskiego, co nie wydaje się już tak nieosiągalne jak wcześniej :)
Bardzo dziękuje za Pana pomoc :)

Everester Emmanuel Herrerias

Pani Paulino , bardzo dziękuję za tę zachętę. Ma dla mnie dużą wartość.

Merci pour ce bel encouragement. Il a beaucoup de valeur pour moi. Encore merci ....

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Wyjątkowy nauczyciel.
Pan Emmanuel jest nauczycielem rzetelnym i profesjonalnym. Ponadto uważnym, pomysłowym i cierpliwym. Jako native speaker kładzie nacisk na wymowę. Wprowadza cenną wiedzę z etymologii słów. Przystępnie, obrazowo tłumaczy gramatykę. Elastycznie dostosowuje materiały do możliwości i zainteresowań ucznia. Lekcje prowadzi kompetentnie, ciekawie, w miłej bez stresowej atmosferze i z humorem. Jest w bardzo dobrej relacji z uczniem.
Uczę się z nim francuskiego od kilku miesięcy z niesłabnącą ciekawością, przyjemnością i zapałem.
Dziękuję!

Everester Emmanuel Herrerias

Pani Bożeno,
Bardzo dziękuję za słowa bardzo zachęcające.
Pracować z Panią, to wielka przyjemność, ponieważ Pani jest bardzo dokładna i precyzyjna. Z bardzo dobrymi umiejętnościami. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie.
Emmanuel.

avatar
Grażka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Znalazłam Pana Emmanuela w internecie, szukając nauczyciela francuskiego. Nie jestem już najmłodszą "uczennicą" i ma bardzo mało czasu, więc trochę się obawiałam swojego nowego pomysłu. Miałam jednak wielkie szczęście trafiając na Pana Emmanuela. Lepszego nauczyciela trudno sobie nawet wymarzyć. Żywa inteligencja, duże poczucie humoru (bardzo cenne!), punktualność, obowiązkowość - to tylko niektóre cechy rekomendujące Pana Emmanuela. Dodatkowo ujmująca osobowość - tak bardzo francuska - wszystko to sprawia że na lekcje, których się na początku obawiałam, czekam teraz niecierpliwie i myślę, że robię postępy mimo braku czasu. Gorąco polecam Pana Emmanuela wszystkim, którzy chcą się nauczyć francuskiego, bez względu na wiek. Jest naprawdę fantastyczny, a lekcje z nim to dla mnie trochę odskocznia od codziennych obowiązków i coś kolorowego w pracowitej codzienności.
Merci beaucoup Monsieur Emmanuel pour mes progres en francais

Everester Emmanuel Herrerias

Madame, vous êtes un éminent professeur de médecine et je suis très honoré et très fier que vous me consacriez deux heures de votre précieux temps que vous dediez à soigner et sauver la vie des gens. Bardzo bardzo dziękuje. To jest dla mnie zaszczyt współpracować z Panią Profesor. Pozdrawiam serdecznie.
Emmanuel Herrerias Oliva.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2018

Emmanuel jest świetnym nauczycielem !

Profesjonalnie podchodzi do lekcji, wie na czym kłaść nacisk i nad czym pracować, by uczeń sprawnie i dobrze nauczył się francuskiego. Do tego dysponuje ogromną wiedzą oraz posiada niesamowite poczucie humoru, co motywuje i zachęca ucznia do jeszcze większej nauki.

Polecam każdemu !

Everester Emmanuel Herrerias

Dominik, bardzo dziękuję:)
To jest dla mnie super interesujące i miły współpracować z Panem bo Pan też jest korepetytorem i Pan mówi różny językach....i dużo lepiej niż ja po polsku :)
Z nowu bardzo dziękuje za rekomendację. Pozdrawiam serdecznie. Emmanuel Herrerias Oliva.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Przez to, że posługuję się 4 językami miałam kontakt z wieloma nauczycielami. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że Pan Emmanuel jest najbardziej profesjonalną osobą z jaką miałam kontakt. Jest zawsze punktualny, bardzo starannie podchodzi do zajęć, dostosowuje materiał do poziomu ucznia, przez co postęp jest już widoczny od pierwszych zajęć.

Dopiero dzięki lekcjom z Panem Emmanuelem zrozumiałam wiele zasad, które tworzą język oraz jego gramatykę. Do tej pory uważałam, że są one nudnym obowiązkiem, ale przekonałam się, że jest innaczej.

Dzięki połączeniu szerokiej wiedzy Pana Emmanuela oraz jego pozytywnej energii, którą wnosi na każde zajęcia, chęć do nauki rośnie, a przyswajalność wiedzy jest bardzo wysoka.

Życzę każdemu kto poszukuje zajęć z języka francuskiego, aby miał możliwość "odnalezienia" właśnie tego koreperytora, tak jak przy odrobinie szczęścia i mi się udało.

Polecam!

Everester Emmanuel Herrerias

Bardzo bardzo dziękuje Pani Angeliko :)
Merci beaucoup pour votre recommandation.
Emmanuel

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Niesamowity nauczyciel!
Emmanuel jest człowiekiem kontaktowym, świetnie przygotowanym do nauczania, nad wyraz pomocnym, a do tego dysponującym wspaniałym poczuciem humoru, dzięki czemu jego lekcje są żywe, wciągające i motywujące.
Serdecznie polecam!
Paweł Tollik

Everester Emmanuel Herrerias

Wow , bardzo dziękuje Paweł...
Bien a vous .
Emmanuel.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

profesjonalne podejście do ucznia, potrafi słuchać potrzeb i motywować do nauki, co najważniejsze (przynajmiej dla mnie) świetnie tłumaczy gramatykę gdyż zna teź język polski.
zawsze doskonale przygotowany i dokładny.
Polecam!

Everester Emmanuel Herrerias

Dziękuje bardzo Magda :)
Pozdrawiam serdecznie.
Emmanuel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.